Porovnejte ceny a ušetřete!

ADIDAS

ADIDAS Tílko Club Tennis

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

847 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
847 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu ADIDAS Tílko Club Tennis

Běhej po kurtu v tomto lehkém strečovém tílku. Minimalistický střih ti dopřeje volnost pohybu. Panel ze síťoviny ve spodní části zad se postará o optimální prodyšnost. Toto tenisové tílko adidas je vyrobené ze savého materiálu AEROREADY, který tě udrží v suchu, takže se můžeš plně soustředit na svůj výkon. Tílko má vykrojená záda a je vhodné pro intenzivní trénink i na nenáročná přátelská utkání. Tento produkt je vyrobený ze 100% recyklovaných materiálů. Recyklované materiály nám pomáhají snižovat objem odpadu, spotřebu omezených zdrojů a uhlíkovou stopu našich produktů. - přiléhavý střih - kulatý výstřih - interlokový úplet, 100% recyklovaný polyester - strečový materiál - AEROREADY - vykrojená záda - panel ze síťoviny ve spodní části zad

Produkt ADIDAS Tílko Club Tennis z kategorie partnerský prodej marketplace si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 847 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
969 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 399 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 211 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
743 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 150 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
596 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ADIDAS Tílko Club Tennis od značky ADIDAS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ADIDAS Tílko Club Tennis a také tipy, jak vybírat partnerský prodej marketplace. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ADIDAS Tílko Club Tennis?

Aktuálně můžete produkt ADIDAS Tílko Club Tennis koupit již od 847 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ADIDAS Tílko Club Tennis?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ADIDAS Tílko Club Tennis skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ADIDAS Tílko Club Tennis EAN kód?

EAN kód pro ADIDAS Tílko Club Tennis je 4067894044011. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.