Black & Decker BEGAS5800-QS - elektrický válcový drtič, 2 800 W
Parametry produktu
| Jmenovitý příkon | 2800 W |
| Jmenovité otáčky | 2850 ot/min |
| Objem nádoby | 45 l |
| Systém drcení | válcový |
Informace o produktu Black & Decker BEGAS5800-QS - elektrický válcový drtič, 2 800 W
Válcový drtič větví Black & Decker BEGAS5800-QS je ideální pro efektivní zpracování zahradního odpadu. Výkonný motor o příkonu 2800 W a robustní řezací válec zvládnou větve až do průměru 45 mm. Systém pomaloběžného drcení minimalizuje...
Často se kupuje s:
Doporučujeme
ALTERNATIVY
PODOBNÉ PRODUKTY
VeGA - nabíječka 12 V / 1 A pro sekačky 485 SXHE / 525 SXHE / 545 SXHE
Riwall PRO RPV 4055 PRO - benzínový vertikutátor / provzdušňovač, 40 cm
UNIVERZÁLNÍ Sada pro výměnu oleje, 1,4l
AL-KO LSV 560/8 - horní plastové vodítko, pravé / 1 ks
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Black & Decker BEGAS5800-QS - elektrický válcový drtič, 2 800 W od značky BLACK DECKER.