Bosch
Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102
Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102
Produkt Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102 z kategorie aku šroubováky si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 14 918 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
5 035 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
1 505 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
2 553 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
4 837 Kč
Do obchodu
|
|
| Dostupné variantní parametry v detailu |
4 562 Kč
Do obchodu
|
|
Bosch 06039E0008
Bosch
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
1 227 Kč
Do obchodu
|
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY Z MAGAZÍNU
ALTERNATIVY
Levnější
Bosch GSR 18V-60 FC SET 0.601.9G7.100
od 14 903 Kč
Milwaukee M18 FPD3100P-502P 4933498240
od 14 827 Kč
Milwaukee ONE-KEY M18 ONEPD3-502X 4933492801
od 14 819 Kč
Podobné
Bosch 2607017152
od 528 Kč
Bosch IXO 7 0.603.9E0.020
od 831 Kč
Bosch IXO 7 0.603.9E0.00B
od 911 Kč
Premium
Fein ASCT 18 M Select
od 14 956 Kč
DeWalt DCD997P2B
od 14 989 Kč
DeWalt DCD996X1
od 14 990 Kč
FESTOOL TPC 18/4 5,2/4,0 I-Plus-SCA 576 771
od 15 011 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
PARKSIDE®
Parkside® Aku šroubovák na sádrokarton Ptbsa 20-Li A1
5.0
od 1 399 Kč
PARKSIDE PERFORMANCE®
Parkside Performance® Aku vrtací šroubovák Pabsp 20 Li C4, 2x Smart 4 Ah
5.0
od 3 699 Kč
PARKSIDE®
Parkside® Aku vrtací šroubovák Pabs 20-Li I9, Smart 4 Ah
5.0
od 2 200 Kč
PARKSIDE®
Parkside® Aku vrtací šroubovák Pbsa 12 F5, 2x 2 Ah
5.0
od 1 450 Kč
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102 od značky BOSCH.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102 a také tipy, jak vybírat aku šroubováky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102?
Aktuálně můžete produkt Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102 koupit již od 14 918 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Bosch EXPERT EXSB18V-90 0.601.9R3.102 skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.