Porovnejte ceny a ušetřete!

CMP

CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 622 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
3 622 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof

Pánské boty CMP DHENIEB WMN nero - model Dhenieb je perfektní pro náročné túry po nerovných stezkách. Podešev Vibram SKELETON je vhodná na suché i mokré povrchy. Tento model bude dobře fungovat v každém ročním období. Specifikace: - membrána: Clima Protect - Vibram SKELETON podešev - mezipodešev z EVA pěny - Ortholitová stélka - materiál: nubuková kůže, semišová kůže

Produkt CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof z kategorie turistika si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 3 622 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
2 049 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 379 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 700 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 600 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 421 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
2 904 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof od značky CMP.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof a také tipy, jak vybírat turistika. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof?

Aktuálně můžete produkt CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof koupit již od 3 622 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof EAN kód?

EAN kód pro CMP Pánské trekové boty Dhenieb WP Waterproof je 8051737834194. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.