Porovnejte ceny a ušetřete!

ELLESSE

Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37)

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

350 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
lidl.cz
350 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37)

Ellesse Dámské pantofle Vlastnosti Klasické dámské pantofle s logem Ellesse Vlastnosti produktu tabletd Barva: černá; navy modrá; bílá Vzor: ne Detail: s širokým páskem Materiál: Pvc; textil Pokyny pro péči: neperte v pračce Velikost: 35 - 40

Produkt Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37) z kategorie vodní sporty si můžete zakoupit v internetovém obchodě lidl.cz za cenu 350 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
350 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37) od značky ELLESSE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37) a také tipy, jak vybírat vodní sporty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37)?

Aktuálně můžete produkt Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37) koupit již od 350 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37)?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu lidl.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37) skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37) EAN kód?

EAN kód pro Ellesse Dámské pantofle (navy modrá, 37) je 8054030287582. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.