Festa
FESTA 28006
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu FESTA 28006
FESTA 28006
Produkt FESTA 28006 z kategorie aku šroubováky si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 540 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
FESTA 962001
Festa
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
5 025 Kč
Do obchodu
|
FESTA 962021
Festa
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
2 550 Kč
Do obchodu
|
FESTA 28000
Festa
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
4 354 Kč
Do obchodu
|
FESTA 28008
Festa
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
545 Kč
Do obchodu
|
Festa 28007
Festa
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
719 Kč
Do obchodu
|
FESTA 28005
Festa
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
2 123 Kč
Do obchodu
|
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY Z MAGAZÍNU
ALTERNATIVY
Levnější
TUSON 130068
od 539 Kč
Bosch 2607017152
od 528 Kč
Extol Craft 402113
od 524 Kč
FLEX TKE DD/PD/ID/IW 18.0 – 423238
od 523 Kč
Podobné
FESTA 28008
od 545 Kč
Festa 28007
od 719 Kč
FESTA 28004
od 1 070 Kč
Festa 28002
od 1 819 Kč
Premium
PARKSIDE PABS 20-Li
od 542 Kč
NAC CDB-25-LI
od 542 Kč
Black & Decker BDCD8
od 545 Kč
FESTA 28008
od 545 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
PARKSIDE®
Parkside® Sada s aku šroubovákem Pass 4 A1– včetně akumulátoru bez nabíječky
5.0
od 450 Kč
PARKSIDE®
Parkside® Aku ráčnový utahovák PAR 12 B1, 2 Ah
5.0
od 1 199 Kč
PARKSIDE PERFORMANCE®
Parkside Performance® Aku vrtací šroubovák Pbspa 12 E4 + aku rázový utahovák Pdssap 12 B1, 2x 2 Ah
5.0
od 1 999 Kč
PARKSIDE®
Parkside® Aku šroubovák na sádrokarton Ptbsa 20-Li A1, Smart 4 Ah
5.0
od 1 750 Kč
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu FESTA 28006 od značky FESTA.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu FESTA 28006 a také tipy, jak vybírat aku šroubováky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena FESTA 28006?
Aktuálně můžete produkt FESTA 28006 koupit již od 540 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit FESTA 28006?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je FESTA 28006 skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.