Porovnejte ceny a ušetřete!

FOREVER

FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
199 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100

### Rámová pumpa na kolo Forever Pu-100 Nezbytná výbava každého cyklisty. Když vám na silnici dojde vzduch, situaci zachrání pumpa na kolo Forever namontovaná na rámu. Pumpa na kolo z hliníku a plastu. Navrženo pro pumpování dvou typů nejoblíbenějších ventilů: **Typ Scheder (autoventil)** **Typ Presta. (italský ventil)** Pumpa je šikovná a solidně vyrobená, takže je ideální pro huštění pneumatik na silnici.

Produkt FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100 z kategorie cyklistika si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 199 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
706 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
299 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
549 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
499 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
299 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
399 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100 od značky FOREVER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100 a také tipy, jak vybírat cyklistika. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100?

Aktuálně můžete produkt FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100 koupit již od 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100 EAN kód?

EAN kód pro FOREVER Pumpička na kolo na rám PU-100 je 5900495963567. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.