Porovnejte ceny a ušetřete!

HMS

HMS Magnetický rotoped M6995

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

9 299 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
9 299 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu HMS Magnetický rotoped M6995

Magnetický rotoped HMS Premium M6995 představuje skvělou volbu pro vaše kardio tréninky v pohodlí domova. Tento vysoce kvalitní přístroj je vybaven přehledným displejem, který zobrazuje klíčové údaje jako čas tréninku, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie a tepovou frekvenci. S 23 přednastavenými programy, včetně 12 vestavěných a 4 uživatelsky definovaných, si můžete sestavit individuální tréninkový plán přesně podle svých potřeb. Rotoped je vybaven tichým a údržbovým magnetickým brzdným systémem s 16 stupni zátěže, které umožňují jemné nastavení intenzity cvičení. Zátěžové kolo o hmotnosti 8 kg zaručuje stabilní výkon a efektivní trénink. Konstrukce z pevné oceli poskytuje nosnost až 120 kg, což zajišťuje dlouhou životnost a bezpečnost při používání. Ergonomická řídítka s možností nastavení sklonu a sedlo s vertikálním a horizontálním nastavením (možnost posunu v rozsahu 66 - 92 cm) zaručují...

Produkt HMS Magnetický rotoped M6995 z kategorie fitness si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 9 299 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 189 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
5 999 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
3 899 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
569 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HMS Magnetický rotoped M6995 od značky HMS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HMS Magnetický rotoped M6995 a také tipy, jak vybírat fitness. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HMS Magnetický rotoped M6995?

Aktuálně můžete produkt HMS Magnetický rotoped M6995 koupit již od 9 299 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HMS Magnetický rotoped M6995?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HMS Magnetický rotoped M6995 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HMS Magnetický rotoped M6995 EAN kód?

EAN kód pro HMS Magnetický rotoped M6995 je 5907695592283. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.