Makita
Makita DF332DSME
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Makita DF332DSME
Makita DF332DSME
Produkt Makita DF332DSME z kategorie aku šroubováky si můžete zakoupit v internetovém obchodě heureka.cz za cenu 4 100 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
SROVNÁNÍ VARIANT
| Varianta | Parametry | Cena od |
|---|---|---|
Makita DDF482RFJ1
Makita
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
8 190 Kč
Do obchodu
|
MAKITA DF003GU201
Makita
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
15 147 Kč
Do obchodu
|
Makita DDF492RG3J
Makita
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
13 536 Kč
Do obchodu
|
MAKITA HP003GU201
Makita
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
12 818 Kč
Do obchodu
|
MAKITA HP003GZ
Makita
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
5 399 Kč
Do obchodu
|
MAKITA DF003GZ
Makita
|
Dostupné variantní parametry v detailu |
5 169 Kč
Do obchodu
|
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY Z MAGAZÍNU
ALTERNATIVY
Levnější
Podobné
Makita DF033DZ
od 1 091 Kč
Makita DF333DZ
od 1 093 Kč
Makita HP333DZ
od 1 225 Kč
Makita DF001DW
od 1 240 Kč
Premium
HIKOKI DS18DBSLWNZ
od 4 101 Kč
METABO BS 18 L BL Q 613156850
od 4 102 Kč
Einhell TP-DY
od 4 107 Kč
Stanley SFMCK101D1S-QW
od 4 110 Kč
PODOBNÉ PRODUKTY
PARKSIDE PERFORMANCE®
Parkside Performance® Sada s aku příklepovou vrtačkou Psbsap 20-Li C3
5.0
od 3 499 Kč
PARKSIDE®
Parkside® Aku vrtací šroubovák Pabs 20-Li G8
5.0
od 1 499 Kč
PARKSIDE PERFORMANCE®
Parkside Performance® Sada s aku vrtacím šroubovákem Ppbssa 12 A1
5.0
od 2 499 Kč
PARKSIDE®
Parkside® Aku vrtací šroubovák Pabs 20-Li I9 – bez akumulátoru a nabíječky
5.0
od 800 Kč
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Makita DF332DSME od značky MAKITA.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Makita DF332DSME a také tipy, jak vybírat aku šroubováky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Makita DF332DSME?
Aktuálně můžete produkt Makita DF332DSME koupit již od 4 100 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Makita DF332DSME?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu heureka.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Makita DF332DSME skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.