Porovnejte ceny a ušetřete!

Maloja

Maloja Dámské kraťasy RitomM.

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 580 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Vlastnosti Moderní střih s vyšším pasem na zadním díle, Přední kapsy, Patky na zadních kapsách, Reflexní detaily
Určeno pro Dámské
Složení Materiál: 97 % bavlna, 3 % spandex
Nohavice krátké, volné
Barva produktu smoky purple

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
endorphinrepublic.cz
2 580 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Maloja Dámské kraťasy RitomM.

Dámské kraťasy Maloja RitomM. vhodné pro každodenní nošení jsou barvené až po ušití a obsahují mnoho prvků. Těšit se můžete na moderní střih s vyšším pasem na zadním díle, přední kapsy, patky na zadních kapsách zabraňující vypadnutí uložených věcí nebo reflexní detaily.

Produkt Maloja Dámské kraťasy RitomM. z kategorie pánské kraťasy a šortky si můžete zakoupit v internetovém obchodě endorphinrepublic.cz za cenu 2 580 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Barva produktu: deep black bloom
2 090 Kč
Do obchodu
Barva: Modrá
3 640 Kč
Do obchodu
Barva: Modrá
1 718 Kč
Do obchodu
Barva produktu: sage
2 468 Kč
Do obchodu
Barva produktu: smoky purple
2 093 Kč
Do obchodu
Barva produktu: smoky purple leaf
1 530 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Maloja Dámské kraťasy RitomM. od značky MALOJA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Maloja Dámské kraťasy RitomM. a také tipy, jak vybírat pánské kraťasy a šortky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Maloja Dámské kraťasy RitomM.?

Aktuálně můžete produkt Maloja Dámské kraťasy RitomM. koupit již od 2 580 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Maloja Dámské kraťasy RitomM.?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu endorphinrepublic.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Maloja Dámské kraťasy RitomM. skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Maloja Dámské kraťasy RitomM. EAN kód?

EAN kód pro Maloja Dámské kraťasy RitomM. je 4048852995286. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.