Michelin MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar
(1 obchod)
Nejnižší cena od:
Porovnáno z:
1 obchodu
Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní
Parametry produktu
Rozměry balíku 500 x 500 x 600 cm
Příkon 2900 W
Typ motoru 230 V / 50 Hz, indukční
Vinutí motoru Cu
Max. tlak 160 bar
POROVNÁNÍ CEN
Obchod Cena Dostupnost
ceskazahrada.cz
Skladem
Heureka
Skladem
Informace o produktu Michelin MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar
MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indučkním motorem 160 bar 3 písty potažené keramikou hnané systémem klikové hřídele 5m dlouhý elektrický kabel tepelná ochrana motoru možnost nastavení tlaku a tlakoměr pro jeho kontrolu zabudovaný systém na nasávání saponátu automatický ventil, který zastaví tlak při uvolnění spínače tlakové pistole moderní indukční (bezuhlíkový) motor s tichým chodem a minimální údržbou rám s držáky na příslušenství a velkými pojezdovými koly Standardní příslušenství: Tlaková pistole (43801) Prodlužovací nástavec s nastavitelnou tryskou (41806) Tlaková hadice 10 m (3780441) Průhledný vodní filtr (46185) Myčky Michelin jsou vybaveny špičkovým kovovým čerpadlem, které disponuje rovněž samonasávací funkcí. To v praxi znamená, že myčku lze připojit nejenom k obvyklému zdroji tlakové...
SROVNÁNÍ VARIANT
Varianta Parametry Cena od
Rozměry balíku: 400 x 430 x 770 cm
Do obchodu
Rozměry balíku: 360 x 360 x 800 cm
Do obchodu
Rozměry balíku: 430 x 400 x 770 cm
Rozměry balíku: 370 x 350 x 980 cm
Rozměry balíku: 360 x 360 x 750 cm
Rozměry balíku: 490 x 290 x 410 cm
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Michelin MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar od značky MICHELIN.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Michelin MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar a také tipy, jak vybírat aku vrtačky a šroubováky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Michelin MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar?
Kde koupit Michelin MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar?
Je Michelin MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar skladem?
Jaký má Michelin MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar EAN kód?
EAN kód pro Michelin MPX160CK - elektrická tlaková myčka s indukčním motorem 160 bar je 8016287145244. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.