Porovnejte ceny a ušetřete!

MOLTEN

MOLTEN Házenkářský míč HX5000

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 634 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
decathlon.cz
1 634 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu MOLTEN Házenkářský míč HX5000

Ten míč Molten HX5000 je nutností pro všechny fanoušky házené. Vyrobený od renomované značky Molten, lídra v oblasti sportovního vybavení, je tento míč navržen tak, aby splňoval nejvyšší požadavky hráčů házené. Ať jste vášnivý amatér nebo profesionální hráč, míč Molten HX5000 vám poskytne nepřekonatelný výkon na hřišti. Díky své konstrukci z umělé kůže nabízí tento míč výjimečný pocit a skvělou přilnavost, což vám umožní snadno ovládat přihrávky a střely. Míč Molten HX5000 byl navržen tak, aby odolal zkoušce času a intenzivnímu používání. Jeho robustní konstrukce zaručuje velkou trvanlivost, což z něj činí ideální volbu pro tréninky a zápasy. Navíc jeho latexová vzduchová komora zajišťuje vynikající zadržení vzduchu, takže máte míč vždy připravený k použití. Se svou velikostí a hmotností v souladu s oficiálními předpisy je míč Molten HX5000 schválen Mezinárodní házenkářskou...

Produkt MOLTEN Házenkářský míč HX5000 z kategorie házená si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 634 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 557 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 621 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 007 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
965 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 283 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 530 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MOLTEN Házenkářský míč HX5000 od značky MOLTEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MOLTEN Házenkářský míč HX5000 a také tipy, jak vybírat házená. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MOLTEN Házenkářský míč HX5000?

Aktuálně můžete produkt MOLTEN Házenkářský míč HX5000 koupit již od 1 634 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MOLTEN Házenkářský míč HX5000?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MOLTEN Házenkářský míč HX5000 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MOLTEN Házenkářský míč HX5000 EAN kód?

EAN kód pro MOLTEN Házenkářský míč HX5000 je 4570031014407. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.