Porovnejte ceny a ušetřete!

Swix

Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

3 432 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Vlastnosti Výrobek nese označení „body mapped“, jeho konstrukce obsahuje strategicky rozmístěné panely s membránou dle potřeb vašeho těla, Hlavní materiál je 3vrstvý lepený softshell s vysokou prodyšností MVP25K, Stahování a dvě kapsy na zip v pase, Rozepínání nohav
Určeno pro Dámské
Složení Hlavní materiál: 100 %Poly+PU, II. 100 % polyester, III: 53 %PA/47 %EA, IV: 85 % polyester 15 % Spandex
Nohavice dlouhé
Vlastnosti materiálu prodyšné

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
endorphinrepublic.cz
3 432 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic

Dámské běžkařské kalhoty Swix Dynamic byly speciálně navrženy pro nadšené sportovce a milovníky běžeckého lyžování. Vyrobeny jsou z vysoce prodyšného 3vrstvého softshellu umístěném na zadních panelech a zakončení nohavic doplněný materiálem s lycrou. Hlavní materiál nabízí lehkost a pružnost, přičemž disponuje reflexními detaily pro vyšší viditelnost a bezpečnost. K dispozici jsou dvě zadní kapsy na zip. Elastická šňůrka pro stahování v pase zajistí, že vám kalhoty dokonale padnou.

Produkt Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic z kategorie dámské sportovní kalhoty si můžete zakoupit v internetovém obchodě endorphinrepublic.cz za cenu 3 432 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Barva: Černá • Barva produktu: Jet black
4 490 Kč
Do obchodu
Barva: Černá • Barva produktu: Black • Velikost: S
3 390 Kč
Do obchodu
Barva: Černá • Barva produktu: Jet black
4 490 Kč
Do obchodu
Barva: Černá • Barva produktu: Black • Velikost: M
3 390 Kč
Do obchodu
Vlastnosti materiálu: prodyšné
2 632 Kč
Do obchodu
Vlastnosti materiálu: prodyšné
7 990 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic od značky SWIX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic a také tipy, jak vybírat dámské sportovní kalhoty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic?

Aktuálně můžete produkt Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic koupit již od 3 432 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu endorphinrepublic.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic EAN kód?

EAN kód pro Swix Dámské běžkařské kalhoty Dynamic je 7045952775326. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.