Porovnejte ceny a ušetřete!

Syncros

Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

520 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

Parametry produktu

Složení Hliníkové tělo, kompozitová hlavice
Vlastnosti Přímé připojení na dřík ventilku, Ventilek Presta, Konstrukce optimalizovaná k vysokotlakému huštění plášťů silničních kol, Objem vzduchu na 1 stlačení - 29 cm3, Nízká hmotnost, vč. držáku do rámu
Hmotnost cca 52 g
Rozměry 158 mm
Max. tlak 120 PSI / 8,3 bar

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
endorphinrepublic.cz
520 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP

Minipumpa SYNCROS Boundary 1.5HP (High Pressure) je nezbytným doplňkem pro každého silničního cyklistu, který vyžaduje precizní nahuštění na vysoký tlak. Její efektivní konstrukce umožňuje snadno dosáhnout potřebného tlaku bez zbytečné námahy. Díky lehkému a kompaktnímu designu, včetně držáku na rám, ji můžete mít vždy s sebou pro případ nouze. ✔ Vysoký tlak (HP) – optimalizováno na rychlé a efektivní huštění silničních plášťů ✔ Kompaktní a lehká – ideální do kapsy dresu nebo na rám ✔ Snadné použití – dosáhněte vysokého tlaku s menším úsilím ✔ Ochranná krytka – udržuje hlavici čistou a připravenou k akci Vraťte se na silnici s perfektně nahuštěnými plášti a jeďte na plný plyn.

Produkt Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP z kategorie doplňky na kolo si můžete zakoupit v internetovém obchodě endorphinrepublic.cz za cenu 520 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Barva: Černá • Barva produktu: black • Velikost: 1 size
125 Kč
Do obchodu
Hmotnost cca: 92 g • Rozměry: 176 mm
650 Kč
Do obchodu
Hmotnost cca: Cca 167 g • Rozměry: 200 mm
1 850 Kč
Do obchodu
Rozměry: 620 mm • Barva: Šedá
910 Kč
Do obchodu
Rozměry: 675 mm • Barva: Černá
2 590 Kč
Do obchodu
Barva: Černá • Barva produktu: black • Velikost: 1 size
770 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP od značky SYNCROS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP a také tipy, jak vybírat doplňky na kolo. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP?

Aktuálně můžete produkt Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP koupit již od 520 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu endorphinrepublic.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP EAN kód?

EAN kód pro Syncros Pumpička SYNCROS Mini-pump Boundary 1.5HP je 7616185326304. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.