Porovnejte ceny a ušetřete!

Xiaomi

Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 884 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

Expresní doprava
Ověřený obchod
Vrácení 14 dní

POROVNÁNÍ CEN

Obchod Cena Dostupnost
xm.cz
1 884 Kč
Skladem
Heureka
Skladem

Informace o produktu Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285

Xiaomi Pad 7/7 Pro Keyboard je navržena pro efektivní práci a ochranu vašeho tabletu Xiaomi Pad 7 nebo Pad 7 Pro. Tato klávesnice slouží zároveň jako ochranné pouzdro, které chrání zařízení před poškozením. Klíčové vlastnosti: Design 2 v 1: Klávesnice funguje také jako ochranné pouzdro, které chrání tablet při přenášení. Pohodlné psaní: Díky rozteči kláves 18 mm, velikosti kláves 15 × 15 mm a zdvihu 1,3 mm nabízí klávesnice komfortní zážitek z psaní s minimem překlepů. Snadné připojení: Klávesnice se k tabletu připojuje pomocí magnetických kontaktních bodů, což zajišťuje stabilní a rychlé spojení s nízkou latencí. Inteligentní funkce: Otevřením pouzdra se tablet automaticky probudí, zavřením přejde do režimu spánku, což šetří energii a zvyšuje pohodlí uživatele. Styl klávesnice: US English Tato klávesnice je ideálním doplňkem pro uživatele, kteří chtějí zvýšit svou produktivitu a zároveň chránit...

Produkt Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285 z kategorie pouzdra na tablety si můžete zakoupit v internetovém obchodě xm.cz za cenu 1 884 Kč.

SROVNÁNÍ VARIANT

Varianta Parametry Cena od
Dostupné variantní parametry v detailu
1 884 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
694 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
616 Kč
Do obchodu
Dostupné variantní parametry v detailu
1 625 Kč
Do obchodu
Export shoptet: Ne
615 Kč
Do obchodu
Export shoptet: Ne
844 Kč
Do obchodu

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285 od značky XIAOMI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285 a také tipy, jak vybírat pouzdra na tablety. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285?

Aktuálně můžete produkt Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285 koupit již od 1 884 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu xm.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285 EAN kód?

EAN kód pro Xiaomi Pad 7 Keyboard 60285 je 6941812738023. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.